<<<<<

Havzan Mahallesi’ne sosyal tesis

Meram Belediyesi, halkın ihtiyaçları doğrultusunda ilçenin farklı mahallelerinde yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Fatma Toru, 24 Mayıs Çarşamba günü Saat 11:00’de düzenleyecekleri Havzan Mahallesi Sosyal Tesisi’nin temel atma törenine tüm vatandaşları davet etti.

Yaklaşık 2 aydan beri açılış ve temel atma programlarını sürdürdüklerini belirten Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Her hafta ya bir açılış ya da bir temel atma programı gerçekleştirerek yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda Havzan Mahallesi’ne örnek bir sosyal tesis kazandıracağız. 24 Mayıs Çarşamba günü Saat 11:00’de gerçekleştireceğimiz Havzan Mahallesi Sosyal Tesisi temel atma törenine tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına büyük ölçüde cevap verecek sosyal tesisin özellikleri hakkında da bilgi veren Toru, “Arsa alanı yaklaşık 500 metrekare olan tesisin inşaat alanı 870 metrekare. Zemin + 2 kattan oluşacak tesiste; Çok Amaçlı Salon, Hanımlar Lokali, Emekliler Konağı, Muhtar Ofisi, Kütüphane, Derslikler ve Fitness Salonu yer alacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Havzan Mahallesi’ne sosyal tesis

Haftalık Bülten

Pusula Web Tv'den en güncel haberler sizlerle

Anket

Pusula Tv ‘de en çok görmek istediğiniz program türü hangisi ?